Autocad Türkçe Yama indir


Admin tarafından, Program kategorisinde 1 yıl önce paylaşıldı.


2 Boyutlu yada 3 boyutlu tasarım yapmanızı sağlayan bilgisayar destekli tasarım programları arasında ülkemizde en yaygın kullanılan tasarım programı Autocad programı bilindiği üzere orjinal hali Türkçe değildir.

AutoCAD 2010 programı için Türkçe yama uygulamasıdır. Yama sayesinde yazılımı artık tamamen Türkçe olarak kullanabilirsiniz. Programı indirdikten sonra rar dosyasından çıkarın ve exe dosyasını çalıştırarak yamayı uygulayınız.

Autocad 2010 Türkçe yama indir

2009 kullanıcıları için 2009 Türkçe yama linki için tıklayınız.

Kurulumu Nasıl Yapılır?

AutoCAD 2009 TR Yama Kurulumu  : Yamayı kurmaya başlamadan önce AutoCAD 2009 programını tamamen kapatmalısınız. Programın arka planda çalışmadığından emin olmalısınız. Varsayılan olarak bu yama “C:Program FilesAutoCAD 2009 Türkçe Yama” klasörüne kurulacaktır.

Not: Her ihtimale karşı “C:Documents and Settings veya Users>kullanıcı adı>Application Data veya App>Autodesk>AutoCAD 2009R17.2enuSupportacad.CUI” dosyasının bir yedeğini almanızı öneriyoruz. Eğer yamadan memnun kalmazsanız tekrar eski haline döndürebilmek için bu yedeğe ihtiyacınız olacaktır.

AutoCAD 2010 TR Yama Kurulumu  : Yamayı kurmaya başlamadan önce AutoCAD 2010 programını tamamen kapatmalısınız. Auto CAD 2010 Programın arka planda çalışmadığından emin olmalısınız. Varsayılan olarak bu Türkçe yama dil eklentisi “C:Program FilesAutoCAD 2010 Türkçe Yama V1.0” klasörüne kurulacaktır.

Not: Her ihtimale karşı “C:Documents and Settings veya Users>kullanıcı adı>Application Data>Autodesk>AutoCAD 2010R18.0enuSupportacad.CUIX” ve “C:Documents and Settingskullanıcı adınızApplication DataAutodeskAutoCAD 2010R18.0enuSupportacetmain.cuix” dosyalarının birer yedeklerini almanızı öneriyoruz.

Eğer yamadan memnun kalmazsanız tekrar eski haline döndürebilmek için bu yedeğe ihtiyacınız olacaktır. AutoCAD 2010 Türkçe yamasını program ekle kaldır menüsünden kolaylıkla kaldırabilirsiniz.
Bu yazı için henüz yorum yazılmamış, ilk yorumu sen yaz :)


Yorum yaz:
E-Mail adresiniz yorumda gözükmeyecektir.