Harca kazan paylaş kazan


Admin tarafından, Genel Bilgi kategorisinde 1 yıl önce paylaşıldı.


Hepsi burada hem harcadıkça kazanmanızı hemde önerdikçe kazanç sağlamanızı sağlayan yeni sistemini açıkladı. Öncelikle aylık 100TL ve üzeri hepsi burada alış verişi yapan birisiyseniz hemen premium özelliğini aktif etmenizi öneririm. 

Hepsiburada Premium Nedir?

Öncelikle hepsiburada premium bu makaleyi yazdığım sıralarda 9.90TL gibi bir ücrete yapılmaktadır. Avantajlarını saymakla bitiremeyiz çünkü sürekli premium için değişken özellikler tanımlamakta. Ama başlıca kalıplaşmış olan özelliklerinden bahsetmek gerekiyorsa yaptığını alışverişlerde kargo ödemezsiniz. Premiuma özel avantajlı ürünleri görürsünüz. En önemlisi harcadığını her tutar karşılığında bonus kazanırsınız. Bonuslarınız hepsipapel olarak hesabınıza tanımlanır. Bir sonraki alışverişinizde hepsipapeli kullanarak devam edebilirsiniz. Kısacası hem uygun fiyat hem ücretsiz kargodan yararlanırsınız.

Hepsiburada paylaş kazan nedir?

Kurumsal olan hepsiburada ortakları bildiğiniz üzere ürünleri internetten paylaşıp nakit kazanç elde etmektedirler. Özellikle influencerlar hepsiburada ortaklığı için şahıs firması veya gerçek firma kurmaktadırlar. Bu sayede elde ettikleri geliri nakit olarak talep etmektedirler. Hepsiburada basit kullanıcılarında bu işten para kazanmasını sağlamak adına, yaptıkları listeleri paylaşıma açarak yapılan her alışverişten (elektronik ve yetişkin ürünleri hariç) gelir elde etmesini sağlamış oldu. Ortaklıktan tek farkı elde edilen gelir nakit olarak değil hepsipapel olarak cüzdanınıza belirli bir süre sonra eklenmektedir. 5.000TL 'ye kadar kazanmamızı sağlayan bu yeni girişim sayesinde arkadaşınıza önereceğiniz ürünleri önce liste yapıp sonra arkadalarınızla paylaşarak gelir elde etmiş olursunuz. 

Kullanımı oldukça basit cep telefonunuzdan uygulamayı açıp kayıt olun ve favori listenizi oluşturup paylaşıma açmanız yeterli olacaktır. 
Bu yazı için henüz yorum yazılmamış, ilk yorumu sen yaz :)


Yorum yaz:
E-Mail adresiniz yorumda gözükmeyecektir.