Kapadokya Web Tasarım


Admin tarafından, Yazılım kategorisinde 9 ay önce paylaşıldı.


Kapadokya web tasarım hizmeti ile siz değerli takipçilerimize ihtiyacınız olan web tasarımını, kullanıcı dostu ve arama motorlarında yükselecek şekilde tasarlıyor ve gerekli çalışmaları yapıyoruz. Ucuz veya pahalı web siteleri tasarlamak yerine hem ihtiyacınız olan kaliteli hizmeti sunuyor hemde tasarladığımız siteleri devamlı olarak kontrol altında tutuyoruz. Bu sayede web tasarımı bittikten sonra da hizmet almaya devamediyorsunuz.

Kurumsal, e-ticaret, kişisel blog, eğitim tabanlı ve buna benzer hayalinizde oluşturmak istediğiniz web tasarımını bize anlatın analiz edelim, nasıl yapacağımızı belirleyelim ve sitenize yayın hayatının ilk adımını attıralım. 

Kapadokya web tasarım hizmeti olarak siz değerli takipçilerimize sunduğumuz imkanlar sadece web sitesini tasarla ve benim işim bitti olayı değidir. Önceliğimiz tasarlanan web sitesinin google vb. arama motorlarında sıralamada yerini almalarını takip ediyoruz. Web sitenizi istediğiniz sıralamaya gelene kadar gerekli çalışmaları yapıyoruz ve takipte kalmaya devam ediyoruz. Sonuçta yapılan web sitesi her hangi şekilde olursa olsun belli kelimelerde rekabet içerisinde olacaktır. Rekabete girilen kelimeler analiz edilir ve gerekli çalışmaların ne olacağı sizlere sunulur. 

Kazan kazan prensibine dayalı çalışan sistemimizin önceliği sizin web sitenizi hızlı bir şekilde yükseltmekten geçmektedir. 

Kapadokya web tasarım hizmeti nasıl çalışır?

  1. Bizimle iletişime geçiniz. ( Whatsapp )
  2. Yapmak istediğiniz web sitesini anlatın. ( Otel sitesi, acenta sitesi, blog sitesi gibi...)
  3. Rakip analizi yapalım ve fiyat belirleyelim.
  4.  Onayınız sonrasında tasarıma başlayalım ve internete ilk adımı bizimle atın.
  5. 2-3 ay içerisinde web sitenizin arama motorları sıralamasına bakalım.
  6. Sıralamanıza ve hangi kelimelerde yükselmek istediğinize bağlı olarak çalışmaları başlatalım.

Arama motorlarının ve kullanıcıların bütün isteklerini karşılayan web siteleri yapıyoruz. En önemli 1. önceliğimiz web sitesinin hızı ve arama motorlarındaki sıralamasıdır. 2. Önceliğimiz ise kullanıcıların sitede istediği bilgi veya ürüne ulaşılabilirliğini arttırmaktır. Bu iki önemli unsuru tamamı ile gerçekleştirdiğimizde hem arama motorlarında üst sıralarda yer alacak hem de kullanıcıların sitenizde yeteri kadar vakit harcamasını sağlayacağız.
Bu yazı için henüz yorum yazılmamış, ilk yorumu sen yaz :)


Yorum yaz:
E-Mail adresiniz yorumda gözükmeyecektir.