Kapadokya web tasarım ve web hizmetleri


Admin tarafından, Genel Bilgi kategorisinde 10 ay önce paylaşıldı.


Kapadokya web tasarım ve web hizmetleri ile hedeflediğimiz arama motorlarında bir türlü çıkmayan, sosyal medya konusunda deneyimi olmayan Kapadokya bölgesine ait acenta, otel, satış mağazası ve kişisel bloglarınızı hızlı bir şekilde işler ve kazandırır hale getirmektir. Amaca uygun yaptığımız bir kaç örnek sunmak gerekirse, tubostravel.com, goremefairyland.com, balonlauc.com, cappadociabike.com ve kendi kişisel sitemi göstermemde sorun olduğunu sanmıyorum.

Bu örnekler dışında Perissia Hotel, Floria Hotel ve Cappavilla Hotel web siteleri üzerinde bir çok düzenleme ve seo hizmetine desteğimiz oldu. Kısaca kendimizide anlatmak istediğim bu yazıda Kapadokya bölgesinde yapabileceğimiz tasarımlar ve siteler hakkında kısa bir makale oluşturmak.

1. Acenta siteleri : İster özel yazılım isterseniz wordpress altyapısı kullanarak bütçenize uygun web siteleri tasarlayabilir ve arama motorlarında üst sıralara çıkmanız için belli başlı çalışmaları yaparız.

2. Otel siteleri : Genel olarak özel tasarım istenen otel siteniz için isterseniz hazır yazılımlarla da destekleme olanağımız vardır. Arama motorlarında yükselme ve daha fazlası hakkında bizimle görüşmeniz yeterli olacaktır.

3. Alışveriş siteleri : E-ticaret yapmak istiyorsunuz ve ne yapacağınızı bilmiyor musunuz? Durun size yardımcı olalım. İsteğe bağlı özel tasarımlarla yardımcı olabileceğimiz gibi hakkında bir çok çalışma yaptığımız hazır e-ticaret siteleri ile de yardımcı olabiliriz. Aynı zamanda sosyal medyada satışınızı arttırmak için özel çalışmalarımız bulunmaktadır.

4. SEO çalışması : Arama motorlarında görünmeyen yada sıralaması düşük siteleriniz mi var? Ücretsiz analizini yapalım ve neler yapabileceğimiz hakkında görüşelim. Anlaşma sonrası sitelerinizi sıralamalarda yükseltmek için bir süreç başlatalım. Sizinde siteniz artık arama motorlarında üst sıralarda yeralabilsin.

5. Sosyal medya çalışmaları : Siteleriniz sadece arama motorlarında çalışmasın sitelerinizin görünürlüğünü arttıracak özel çalışmalar yapabiliriz. Bunlardan birincisi sosyal medya kanalları üzerinden sitenizin görünürlüğünü arttırmak olacak. Hem görünürlüğünüzü arttırıp hemde sitenize backlink çalışması yapmış olacağız. Ayrıca özel olarak hazırladığımız bazı yazılımlar ile bazı sosyal medya kanallarında işinizin sürekliliğini otomatik sağlıyoruz.

6. Rakip analizi : Rakip sitelerin sizden üstün kılan özelliklerini araştırıp buluyoruz. Çalışmalarımızı bu doğrultuda yapıyor ve arama motorlarında yükselmenizi garantiliyoruz.

7. Özgünleştirme çalışmaları : Bir çok sitede olduğu gibi sizde kopya içeriklere mi boğuldunuz? Çözüm kapadokya web tasarım hizmetlerinde yani bizde. Sitelerinizi %50-%90 oranında özgünleştiriyor ve arama motoru sıralamanızı değiştiriyoruz.

Bunların dışında yaptığımız bir çok çalışma bulunmaktadır. Yapılan çalışmaların büyüklüğü referans sitelerimizin sıralamalarında gizlidir.

Kapadokya web tasarım ve web hizmetleri konusunda iddialıyız ve en iyisini yapabileceğimizden şüpheniz olmasın.Bu yazı için henüz yorum yazılmamış, ilk yorumu sen yaz :)


Yorum yaz:
E-Mail adresiniz yorumda gözükmeyecektir.