Web Tasarım ve Seo Hizmeti


Admin tarafından, Genel Bilgi kategorisinde 5 ay önce paylaşıldı.


15 yılı aşkın php deneyim, onlarca web sitesi yönetiminin verdiği güven ve referanslarımız ile web tasarım ve seo hizmeti sunma kararı aldık. Önce istediğiniz web tasarımını planlanan tarihte bitiriyoruz, iç seo ve backlink çalışmaları isteğe bağlı uyguluyoruz. Hazır olan web sitesinde düzenlenmesini istediğiniz yerleri düzenliyoruz ve ödeme alıp iş teslimini tamamlıyoruz. Tabii bu işlemlerin sonunda isteğe bağlı içerik hizmeti ve seo hizmetlerini analizlere dayalı olarak yapmaya devam ediyoruz. Sizin yapmanız gereken tek şey hayal etmek....

Üç ayrı paket sunmaktayız :

Paket 1 : Web tasarımınızı kategorinize uygun olarak ve özel script kullanarak yapıyoruz. Site içeriğinize bağlı olarak size tema seçenekleri sunuyoruz. Belirlenen tema özel scripte giydiriliyor ve siteniz hazır. Site kategorinize bağlı 3 adet seo uyumlu makale girişi yapıyoruz. Sitenizin hızlı index alabilmesi için google çalışmalarını ve 2 adet backlink çalışmasını yapıyoruz. Son olarak sitenizi teslim ediyoruz. ( 150 $ )

Paket 2 :  Paket 1'e ek olarak seo uyumlu makale sayısı 10, backlink sayısı 5 olacak şekilde yapıp teslimatı yapıyoruz. ( 200 $ )

Paket 3 : Paket 1'de verilen bütün özellikleri veriyoruz. Ayrıca seo uyumlu en az 500 kelimelik 50 makale, 10 adet backlink ayrıca 5 adet imleme sitesinde 50'şer paylaşım yapıyoruz. ( 500 $ )

Ek paket : aylık 50 seo uyumlu en az 250 kelimelik makale ( 50 $ ) , yıllık hosting ve domain yenileme ( 30 $ ), google adsense çalışması, analiz ve takibi ( aylık 250 TL ), site içerisine eklenecek ek özellikler ( isteğe göre fiyatlandırılır. ) 

Not : Wordpress site kurulumu ( hosting ve domain hariç 250 TL ), forum kurulumu ( hosting domain hariç ( 200 TL )

Paket dışında isteklerinizi iletişime geçerek sorabilirsiniz.


Etiketler:


Bu yazı için henüz yorum yazılmamış, ilk yorumu sen yaz :)


Yorum yaz:
E-Mail adresiniz yorumda gözükmeyecektir.